Wedding Planner

WEDDING PLANNER

WEDDING PLANNERVera Event Wedding Plannerları, en büyük düğün hayallerinizi tam anlamıyla gerçeğe dönüştürmek için bir dizi özel seçenek ve hizmet boyunca size rehberlik edecektir. İster samimi bir aile ve arkadaş toplantısı düşünüyor olun ister kraliyete rakip büyük ve lüks bir balo, düğün uzmanınız her şeyi kolayca bir araya getirebilmeniz için detayları seçip tasarlamanızda size yardımcı olur.


İTALYA DÜĞÜN ORGANİZASYONU İtalya'da düzenlediğimiz her düğün bir süpervizör tarafından yönetilen kişisel bir düğün planlamacısına atanır. Bu iki düğün danışmanı genellikle tam zamanlı ve yalnızca şirketimiz için çalışan İtalyan vatandaşlarıdır. Bu gelin uzmanlarının her ikisinin de bölge müdürlerinin rehberliğinde çalışması gerekir.
  • İtalya'da bizimle birlikte çalışan herhangi bir düğün organizatörü, romantik düğünler planlamak ve düzenlemek konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Birçok evlilik koordinatörü, İtalyanca ve İngilizce dışında birkaç dilde konuşur ve yazabilir.
  • İtalya’daki düğün kordinatörlerimiz çoğunlukla müsaittir bu sayede e-mail veya telefon yoluyla ulaşılabilirler.
  • Evlilik kutlaması sırasında, diğer bazı insanlar da çiftlerimizin İtalya'daki düğün gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı oluyor ve birçok organizasyonla alakalı ayrıntıyı hallediyorlar.
  • Kişisel düğün koordinatörü ile İtalya'da tanışmak isteyen herhangi bir çift, istek formunda not ederek bunu yapabilir. Düğün koordinatörü ile ne kadar zaman görüşmeye ihtiyaç duyacağınızı ve nerede buluşmak istediğinizi bize bildirirseniz, sizi maliyeti konusunda bildirebiliriz.
  • İtalya’daki düğün kordinatörünüz düğün hizmetleriyle ilgili sözleşme de dahil olmak üzere destek ve danışma için müsaittir ve düğün gününüzde hazır bulunur.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim