Gelin Saçı ve Makyajı

Gelin Saçı ve Makyajı

GELİN SAÇI VE MAKYAJI

GELİN SAÇI VE MAKYAJI İtalyan kuaförlerimiz ve makyözlerimiz, kaldığınız otele gelerek güzelliğinize güzellik katacakcaklardır.


İTALYA'DA GELİN SAÇI VE MAKYAJI Bir İtalyan kuaförüyle kıyaslanabilecek hiçbir şey yoktur. Kuaförlerimiz siz ve yüz hatlarınız için en uygun saç stilini nasıl tasarlayacaklarını bilirler. İki gelin asla aynı şekilde yapılmamıştır. İtalya'daki kuaförler saç modellerini müşterileri bir güzellik yarışmasına katılmak zorunda kalmışlar gibi tasarlarlar.
  • Gelinin düğünden bir gün önce saç ve makyaj provası yapmasını tavsiye ediyoruz. Bu sayede kişisel düğün kuaförünüz kişisel zevkleriniz ve yüz hatlarınıza en uygun saç modelini oluşturmak için fazladan zamana sahip olur.
  • Manikür, pedikür ve diğer hizmetler de mevcuttur ve geline diğer tüm güzellik tedavileriyle aynı anda yapılabilir.
  • Vera Event yalnızca düğün saç stilinde uzmanlaşmış en iyi bilinen İtalyan saç modeli sanatçılarıyla ve İtalyadaki en iyi makyaj sanatçılarıyla birlikte çalışır.
  • Gelin Makyajı
  • İtalyan gelinler geleneksel olarak makyajlarını en güzel fotoğraflar için daima profesyonelce yaptırırlar. İyi bir makyaj sanatçısı, mükemmel ışıltınızın en uzun ve en heyecan verici düğün festivallerinde bile devam edeceğini garanti edebilir.
  • İtalya'da makyaj sanatçısı olmak için 5 yıldan fazla eğitim ve çıraklık eğitimi gereklidir.; Vera Event, size en üst düzeyde profesyonellik sunmak için İtalya'nın en iyi eğitimli güzellik uzmanlarından seçilmiş bir ekiple çalışır. Düğün gününüzde bir aksilik olmaması için saç ve makyajınız için bir deneme çalışması yapılmasını öneriyoruz. Belirli bir tercihiniz varsa veya kendi makyaj renklerinizi kendiniz belirlemeyi tercih ediyorsanız bir fotoğraf getirin.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim