Düğün Mekanları

DÜĞÜN MEKANLARI

DÜĞÜN MEKANLARIİtalya’daki bir düğün resepsiyonu, yıllarca sürecek, hiç kimsenin unutamayacağı bir deneyimdir. Herhangi bir İtalyan kutlamasından yemeği ayırmak imkansızdır ve İtalya'da düğünler aklınıza gelebilecek en cömert ilgiyi görür.


İTALYA DÜĞÜN MEKANLARIGeleneksel bir İtalyan düğünü, büfede veya oturularak sunulmuş olsun, aperatifler ve Prosecco şampanyasıyla başlayan ve sonra en az 3 çeşit yemek ile masada ile devam eden çok yönlü bir maceradır.
  • İtalyan çiftlerin resepsiyonları neleri içeriyor? Geleneksel olarak 2 veya 3 çeşit meze, sonra 2 veya 3 makarna veya pirinç ve sonra 1 et ve 1 deniz ürünü, yan yemekler ve bir tatlı ile biten ana yemek ve son olarak da düğün pastası. Bu arada, bu mütevazi bir düğün resepsiyonu olarak kabul edilir! Sicilya ve diğer bölgelerde yemek günlerce sürebilir!
  • Çiftlerimiz çoğu 3 ile 6 arasında yemek seçerler, güzel bir çevre ile kuşatılmış büfede bir kokteyl ve mezelerle başlar ve sonra akşam yemeğine oturulmasıyla devam eder. Mum ışığında bir tatlı büfesi kusursuz bir evlilik kutlaması için tatlı bir son olabilir.
  • Daha küçük gruplar için, üst seviye bir restoranda kutlama yemeği veya öğle yemeği düzenlenebilir ve genellikle bunlar şarap dahil 3 ila 4 çeşit yemek içerir. Yalnızca çiftler için herhangi bir yerde romantik bir şampanya yemeği düzenlenebilir.
  • Zevkiniz ve bütçeniz her ne ise, düğün planlayıcınız hayallerinizdeki düğün törenini planlamada size yardımcı olacaktır.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim