Düğün Pastası

DÜĞÜN PASTASI

DÜĞÜN PASTASI İtalya’daki herhangi bir düğün resepsiyonunun vurgusu, kesinlikle uzun uzun beklenen düğün pastasıdır! Daha büyük düğünler bu son zevke eşlik eden bir tatlı büfesiyle daha fazla eğlenebilirler.


İTALYA DÜĞÜN PASTALARI İtalyan düğün pastaları çok gelenekseldir ve ayrıntılı Amerikan ve İngiliz şekerlemesinden oldukça farklıdır. Odaklanan şey en iyi malzemelerin zarif bir şekilde hazırlanmasıdır. The Millefoglie her zaman popüler bir tercihtir: çıtır bir puf böreği üzerinde pandispanya katmanlarını ve sonrasındaki puf böreği kremşanti ve vanilyalı pasta kreması ile bir arada tutulur. Sonuç kesinlikle şahanedir, kıtır kıtır, kremsi ve ağzınızda eriyen bir karışım. Özel bir talebiniz varsa, düğün planlamacınız isteklerinizi yerine getirmek için pasta şefi ile görüşmekten mutluluk duyacaktır.
  • TORTA MIMOSA ALLA BAVARESE: Bavyera kreması ve vanilya ile doldurulmuş pandispanya.
  • CROSTATA DI FRUTTA: Vanilya kremasıyla hazırlanmış klasik meyve turtası.
  • MILLE FOGLIE: Kremşanti ile hazırlanmış puf böreği.
  • TORTA CHANTILLY: Pandispanya, kremşanti üzerinde rendelenmiş beyaz çikolata.
  • DIPLOMATICA: Puf böreği üzerinde pandispanya, vanilya kreması veya kremşanti.
  • ST. HONORE': Puf böreği, pandispanya, cream puffs and chantilly cream.
  • BIGNOLATA ALLA VANIGLIA: Vanilya aromalı kremşanti and köpük kremayla doldurulmuş kremalı pasta.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim