Düğün Websitesi

DÜĞÜN WEBSİTESİ

DÜĞÜN WEBSİTESİSize ve davetlilerinize özel Düğününüz için internet sitenizi oluşturabiliriz!


DÜĞÜN WEBSİTESİDüğününüzü planlama zamanı geldi ise; davetiye benzeri internet sitesi, davetli listesi, SMS ve Whatsapp üstünden davetiye gönderimi, davete cevap verenlerin yönetimi gibi işlerin yapılması gerekli. Websitesi ile hepsini tek yerden yönetin!
  • Geleneksel olarak Lütfen Cevap Veriniz (LCV) olarak adlandırılan davet sistemini internete taşıdık. Davetlileriniz düğüne kaç kişi katılacaklarını site üzerinden size iletebilir ve kişi listenizin takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.İşte düğün sitenizde kullanabileceğiniz harika özellikler!
  • Büyük güne geri sayım ile heyecanınızı tüm sevdiklerinizle paylaşın!
  • Düğününüzün olacağı mekana ait harita ekleyerek hem yol tarifi derdinden kurtulun hem de davetlilerin ulaşımını kolaylaştırın!
  • Kimse düğününüzü unutmasın! Davetlilere istediğiniz zaman tek tuş ile SMS gönderebilirsiniz.
  • Hayatınızın en mutlu gününe ait anılarınız hiç kaybolmasın! Kendi yüklediğiniz fotoğraflar ile albümler oluşturabilir, instagramda belirlediğiniz hashtag ile paylaşılan fotoğrafları sitenizde yayınlayabilirsiniz.
  • Tanışmanız ile başlayan aşk hikayenizi duymayan kalmasın!

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim