Romantik Bir Evlilik Teklifi, Venedik evlilik teklifi, Venedik'te evlenme teklifi, Yurt Dışında Evlenme Teklifi, Yurt Dışında Evlilik Teklifi

Lovers Collection

Kişiye Özel Sürpriz Evlenme Teklifi Hiç sevgilinize denizin orta yerine demirlemiş bir yatta, etrafınız bakmaya doyamadığınız muhteşem bir manzarayla çevriliyken ay ışığı altında sürpriz evlenme teklifi yapmayı hayal ettiniz mi? Ya da ikiniz için özel olarak kapatılıp düzenlenmiş bir kumsalda onu bu yola birlikte çıkmaya davet etmeyi? O halde kişiye özel senaryolar paketimiz tam size göre. Bu paketimiz sayesinde hayalini kurduğunuz o özel yat sizin için en yakın marinadan demir alabilir ya da o kumsala giden kırmızı bir halı önünüze serilebilir. Seçtiğiniz mekana içinde sizin ve sevgilinizin isimlerinizin ya da baş harflerinizin yazılı olduğu kalp şeklinde dekorasyonlar yerleştirilmesi, yere mumlar ya da özel lambalarla isimlerinizin yazılması, tüm organizasyon boyunca profesyonel şarkıcıların dilediğiniz enstrüman ve şarkılarla size eşlik etmesi ve sevgiliniz teklifinizi kabul ettiği an sizler için volkanların patlaması ya da başlarınızdan aşağı gül yaprakları ve konfetiler yağması da cabası. Kısacası hayat boyunca bir kez yaşayacağınız bu özel an için sizin aklınızda ne varsa, onu gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.

ÖZELLİKLER &DETAYLAR

YEMEK

İtalyan aşçıların zengin aromalardan ve görkemli sunumlardan oluşan büyüleyici yemekleri sizleri beklemektedir.

ETKİNLİKLER

Evlilik teklifinizi özel bir tur sırasında, at arabasına binerken, muhteşem bir dolunay gecesi veya muhteşem bir havai fişek gösterisi ile gerçekleştirin.

HEDİYELER & EKSTRA

Evlilik teklifinizi, güzel bir çiçek aranjmanı, romantik bir hediye ya da çok özel bir oda süslemesiyle zenginleştirin.